تماس با ما

Xiamen YeYang سنگ گروه

تماس با ما: Hengry وانگ

Tel:86-592-5163171/179

فکس: 86-592-5163172

WhatsApp:86-15860798923

ایمیل:ceo@china-stone-experts.com

1. Xiamen دفتر: Room1835-1837,No.863,Xiahe جاده, منطقه Siming، Xiamen، 361004، چین

2 صنايع کارخانه: DongSheng سنگ مرمر منطقه، جاده Yuanjiang Changjiang شهر Rugao شهر، استان NanTong جیانگ سو.

3. آشپزخانه کارخانه: XiBan روستای ShiJing شهر Nan'An شهر استان فوجیان.

4. Shuitou دال کارخانه: Xijin توسعه منطقه Shuitou شهر Nan'an شهر، استان فوجیان.

صفحه اصلی > در باره ما

گروه سنگ Yeyang Xiamen پیشرو تولید کننده سنگ در سال 1993، واقع در محله سنگ Xiamen andamp است; Shuitou. بیش از 23 سال ما در ساخت سنگ تخصصی شده اند. Yeyang نه تنها شرکت اما گروهی با بیش از 20 کارخانه متعلق به خانواده است.


از سال 1993، ما بیش از 10 معدن سنگ مرمر سفید کاسترو و ورمونت خاکستری سنگ مرمر و سنگ گل یخ سیاه و گرانیت و تراورتن را از جمله سرمایه گذاری است. با قدرت بزرگ 2 بنگاه بازرگانی شرکت andamp; 3 کارخانه های حرفه ای و با تجربه (با مساحت بیش از 60, 000 m ²;)، ماموریت ما ارائه خدمات عالی را با رقابتی ترین قیمت و بهترین کیفیت محصولات برای مشتریان خود است. آن لذت بزرگ ما برای دیدن بسیاری از مشتریان جدید شرکای منظم و رشد متقابل با مشتریان خود در طول سال گذشته تبدیل شده است.

ما به داشتن دسترسی به بسیاری از چینی های جدید معادن مرمر و ما ارائه می دهد انتخاب طیف گسترده ای از اکثر تیله برتر انتخاب از صدها نفر از معادن. تیله های جدید بسیاری را از چین و کشورهای دیگر در ما پایه سنگ جدید، با مساحت بیش از 60000 متر مربع ذکر شده است. ما به انواع مهره های جدید به نیازهای مختلف مشتریان خود ادامه خواهد داد. با ما تماس بگیرید اگر می خواهید برای خرید هر گونه مواد جدید از چین خوش آمدید.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

صادرات شرکت ها:
1. Xiamen Yeyang Imp andamp; درصد این سطح شرکت، آموزشی ویبولیتین
2. Xiamen Yiqing Imp andamp; درصد این سطح شرکت، آموزشی ویبولیتین

3.ENUOGROUPCO. محدود.


کارخانه های ما:
1. جیانگ سو Yeyang سنگ صنعت شرکت با مسئولیت محدود (سنگ مرمر, برش به اندازه)


2. فوجیان Yuanhong ساخت مواد شرکت, با مسئولیت محدود (کانتر، بادسری)


3 کارخانه اسلب های بزرگ Shuitou Yeyang گرانیت (گرانیت دال های تخت خواب، برش-به-اندازه)


کارخانه های خانواده ما:بیش از 20 کارخانه متعلق به خانواده.

خانواده Yeyang کارخانه بیش از 20 کارخانه سنگ چین تامین تمام نیازهای شما.


مواد:
سنگ مرمر، سنگ گرانیت عقیق سلیمانی بازالت تخته سنگ ماسه سنگ تراورتن Bluestone, مصنوعی سنگ و غیره.


محصولات اصلی:
سنگ مرمر andamp سنگ; کاشی گرانیت andamp; سنگ مرمر andamp; کانتر کوارتز بادسری پروژه برش به اندازه، سنگ غرق andamp; حوضه، شومینه، موزاییک، PavingStone andamp؛ پله ها، ستون, مجسمه, چشمه, محوطه سازی سنگ، و غیره.


چراجانتخاب کنیدUs?
1. رقابتی قیمت:
تولید کننده حرفه ای ما در قیمت رقابتی است. در همین حال، به عنوان محلی شناخته شده تامین کننده با بیش از 20 کارخانه متعلق به خانواده، ما به بیش از 20 کشور به طور منظم در بیشتر هزینه صرفه جویی در قیمت فروش شده اند.


2 چند محصول:
محصولات ما در انواع زیادی هستند مانند سنگ مرمر، کوارتز، عقیق سلیمانی، بازالت، تخته سنگ, ماسه سنگ, تراورتن، Bluestone، Quartizite ها و غیره سنگ مصنوعی. بلوک و اسلب و کاشی و کانتر، بادسری, برش به اندازه، سنگ غرق andamp; حوضه، شومینه، موزائیک سنگ فرش andamp; پله ها، ستون, مجسمه, چشمه, محوطه سازی و غیره در کارخانه ما در دسترس هستند. مهم نیست که چه نوع مواد andamp; چه اندازه شما نیاز دارید، ما آن را برای شما را.


3 کنترل کیفیت
همه محصولات را تحت کنترل کیفیت دقیق هستند. ما به شما اطمینان دهم آنچه ما برتر است و محصولات با کیفیت. از ابتدای تولید به inspectionof محصولات به پایان رسید ما توجه در هر جزئیات و سعی می کنیم برای جلوگیری از هر گونه اشتباه با دقت.


4.بسیار عالیخدمات
ماموریت ما برای مشتریان خود را با عالی در طی همکاری با سرویس کامل است و این بیش از 20 سال انجام شده است. ما احترام به شما، ما مشتریان و تصمیم گیری شما. گروه سنگ Yeyang آنچه که مورد توجه و با هدف ارائه بهترین گزینه برای شما نگرانی.


5 طراحی سفارشی
اگر مشخصات شما نیاز پیدا می کند ما تماس بگیرید آزادانه. هر اندازه سفارشی را می توان مورد نیاز خاص خود ساخته شده است.


ما صمیمانه خوش آمدید هر مشتری بالقوه جدید با ما تماس بگیرید. ما نه تنها شما مواد درست براساس کیفیت مورد نیاز شما با قیمت رقابتی عرضه, اما همچنین به شما ارائه خدمات عالی از طریق واکنش سریع با راه حل های سازنده. تلاش های ما و پشتیبانی خود را به ارمغان می آورد برنده کسب و کار، که هر دو ما و شما بیشتر.


شما با ما از آغاز تا پایان برآورده خواهد شد!


Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory